640 zł

W drodze do pełni życia potrzebna jest synchronizacja wszystkich elementów Twojego istnienia. Swój umysł, serce i ciało znasz i masz do nich pełen dostęp. Tym kursem zapraszam Cię do otwarcia dostępu do kolejnego elementu, nadrzędnego do tych, które znasz. Twoja Dusza jest obecna, i dostępna do kontaktu oraz prowadzenia. Kiedy jesteś gotowa/y odebrać i przyjąć jej przekaz, wchodzisz na swoją złotą ścieżkę rozwoju, harmonijną pełnię w której życie staje się radosną podróżą w poczuciu sensu i spełnienia. Ten kurs to Twój brakujący element na drodze do odkrycia pełni swojego życia. Jest tylko jedno pytanie. Czy jesteś dziś gotowa/y? A może to Twoja Dusza zaprowadziła Cię tutaj aby odzyskać z Tobą kontakt. Jak jej dziś odpowiesz?

250 zł

Przyciąganie i tworzenie miłości opiera się o wcześniejsze doświadczenia, które często nie spełniają oczekiwań. Wykonując ten warsztat zaczniesz kreować miłość w swoim życiu na podstawie samoświadomości i prawdy o miłości. Rozpocznij już dziś.

890 zł

W drodze rozwoju często słyszymy aby pokochać siebie. Ten kurs odpowiada na pytanie jak to zrobić. Łącząc doświadczenia osobiste i zawodowe stworzyłam narzędzie które sprawi, że pokochasz siebie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Spróbujesz?

780 zł

Kurs jest przeznaczony dla zainteresowanych prawem przyciągania, afirmacjami i manifestacją. Zawiera całościową, dotychczas dostępną, wiedzę dotyczącą prawa przyciągania, plus narzędzia i afirmacje i w praktyce uczy skutecznego przyciągania wymarzonej przyszłości. Dołączysz?

Masz pytanie? Napisz do mnie.

Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.